LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lobimi rus/ Kryemadhi: Bashës nuk i bëhet vonë fare

14 Mars 2018, 21:49, Aktualitet CNA

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, teksa ka komentuar skandalin lidhur me lobimin rus për interes të Lulzim Bashës, është shprehur se i duket diçka qesharake dhe se nuk e beson.

“Unë nuk e besoj fare. Mua më duket shumë qesharake.”, – shprehet Kryemadhi, ndërsa shton se kjo ka dalë në skenë, “Për të larguar vëmendjen nga droga dhe krimi i organizuar.”

Më tej ajo tha: “Unë kam përshtypjen se z. Basha nuk i bëhet vonë fare për këtë gjë.” /CNA.al

Lajmet e fundit nga