LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më të ri të xhinseve për sezonin Pranverë 2023

23 Janar 2023, 08:46, Trending CNA
Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më
Foto ilustruese

Stilistë të famshëm si Dolce & Gabanna apo Vivietta kanë sjellë modelin më të ri të xhinseve për vitin 2023 që do të doni patjetër t’i keni pjesë të gardërobës suaj.

Modelet në pasarela kanë prezantuar këtë model, që vjen në një dizajn me aksesorë dhe motive të ndryshme.

Perla të bardha në xhinse apo butani të zinj në xhinse të bardha janë vetëm disa nga detajet që i bëjnë këto xhinse të veçanta dhe të pëlqyeshme.

Një tjetër detaj i këtyre xhinse është që vijnë në përmasa të mëdha, të përshtatshme për çdo formë trupi.

Givenchy dhe Dolce & Gabbana kanë sjellë trendin e xhinseve në vitin 2023, duke ofruar modele të ndryshme me dizajne unike dhe identifikuese për secilën shtëpi mode.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Detaje me aksesorë dhe motive/ Stilistët sjellin modelin më

Lajmet e fundit nga