LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi pantallona

21 Janar 2023, 15:51, Trending CNA
Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi
Foto ilustruese

Për promovimin e projektit të saj të fundit, filmit “Shotgun Wedding” , komedisë romantike që do të publikohet në “Prime Video” nga 27 janari i vitit 2023, Jennifer Lopez është shfaqur mahnitëse me pamjen e saj.

Ajo ka sjellë stilin e viteve 2000, porn ë njëversion më modern, fustanin mbi pantallona.

Këngëtarja me famë botërore, u shfaq e veshur me një kostum të dizejnuar nga  Michael Kors , një fustan në stilin e këmishës mbi pantallonat e bardha, mbi të cilat ka veshur një xhaketë të gjatë dhe sandale me platformë.

Ky trend është shfaqur në pasarelat e pranverë-verë të vitit 2023 dhe u kthyer menjëherë në një nga veshjet e preferuara të yjeve si në rastin e Jennifer Lopezit.

Për më tepër mund të shihni më poshtë disa foto nga pasarelat, ku tregohen edhe se si mund t’i kombinoni./ CNA.al

Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi

Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi

Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi

Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi

Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi

Jennifer Lopez sjell stilin e viteve 2000/ Si të kombinoni fustanin mbi

Lajmet e fundit nga