LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO/ Situatë kaotike në Burreli-Pogradeci! Trajneri tenton të godasë arbitrin, policia në fushë

26 Maj 2023, 16:55, Sport CNA

VIDEO/ Situatë kaotike në Burreli-Pogradeci! Trajneri tenton të

Një tension i madh ka shoqëruar ndeshjen mes Burrelit dhe Pogradecit, e cila do të përcaktojë skuadrën që do të luajë në Kategorinë e Parë për sezonin e ardhshëm.

Në fundin e pjesës së parë, matjanët kanë pretenduar për penallti, por nuk ishte i këtij mendimi gjyqtari Blerim Ziri.

Kjo ka irrituar së tepërmi trajnerin Dorjan Bubeqi, i cili ka protestuar ashpër dhe është ndëshkuar me karton të kuq. Pas ndëshkimit, tekniku i Burrelit ka tentuar të godasë arbitrin, por është ndaluar nga pjesëtarë të stafit.

Është dashur ndërhyrja e policisë, për të qetësuar situatën!

 

Lajmet e fundit nga