LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çfarë nuk u bë që Kastrioti të binte”, shpërthen kapiteni i krutanëve: Mirë që nuk na çuan në… Gjirokastër

26 Maj 2023, 14:15, Sport CNA

Kastrioti u bë skuadra e parë që ra nga Superiorja këtë sezon, pas humbjes 1-4 nga Partizani në “Elbasan Arena”.

Duket se kapiteni i krutanëve, Abaz Karakaçi, nuk e ka pritur aspak mirë këtë që ndodhi dhe ka zgjedhur që të shpërthejë në rrjetet sociale me një postim në "Instagram".

“Që prej fillimit të fazës së dytë, çfarë nuk u bë, çfarë nuk u sajua, çdo mekanizëm që Kastrioti të bjerë nga kategoria. Qëllimi u arrit, mirë që nuk na çuan në Gjirokastër të zhvillonim ndeshjet”, shkruante Karakaçi.

“Çfarë nuk u bë që Kastrioti të binte”,

Lajmet e fundit nga