LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të fala Bajromit

7 Dhjetor 2023, 11:31, Satire Politike CNA
Të fala Bajromit
Presidenti Bajram Begaj

Megjithëse presidenti ynë ka emrin e një dite të veçantë për besimtarët myslimanë, duket se në atë pozicion është më shumë një manekin i sheqerosur, që përtej ëmbëlsirave të tij, shqetësohet më shumë për shpenzimet milionëshe për të ikur në SHBA dhe budallallëqet që i shpëtojnë nga goja e asaj që quhet Zonja e Parë e vendit, që kuptohet ka të gjithë ëmbëlsinë në krah, ka bashkëshortin president.

Arta Sakja qenka gjallë, me shëndet të plotë dhe e strehuar tek ëmbëlsira Bajram Begaj dhe me kurajë të madhe shqetësohet që sherbeti i Presidencës të vejë mbarë.

Ne u risjellim lexuesve tanë edhe njëherë ëmbëlsinë e Bajromit dhe gjininë asnjanëse të gazetarëve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Shumë njerëz përdorin një shprehje, “gafa jemi, njerëz bëjmë”, “njerëz jemi, gafa bëjmë”.

Na falni se u ngatërruam edhe ne ashtu si Zonja e Bajromit, pjesë e sherbetit presidencial./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga