LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Bëhen bashkë dy “figurat emblemë” të politikës që korrën vetëm “suksese”

16 Nëntor 2023, 16:24, Satire Politike CNA

Foto - Bëhen bashkë dy “figurat emblemë” të

Dy “figura emblemë” të politikës janë bërë bashkë. Ben Blushi dhe Lulzim Basha janë takuar në Panairin e Librit.

Luli, i cili që nga hyrja e tij në politikë nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka korrur sukses, ka shkuar sot në Panairin e Librit për të blerë librin e “mikut” të tij, që po ashtu pati një sukses të jashtëzakonshëm në politikë.

Ben Blushi, politikani  i madh që themeloi “Libra”-n dhe dha dorëheqjen për shkak se nuk mund të përballonte mbështetjen e madhe, ka “shtrënguar duart” me Lulin, të cilit i ka dhënë edhe librin e tij.

Foto - Bëhen bashkë dy “figurat emblemë” të

Luli, pasi dështoi me sukses në mënyrë spektakolare me librin e tij “Misioni im”, ka shkuar në panair që të marrë leksione nga Ben Blushi si të shkruajë librin e ardhshëm.

Dhe kur dy individë, të cilët kanë lënë gjurmë të madhe në politikë, takohen bashkë, Shqipërinë e presin vetëm ditë të mira./ CNA

Foto - Bëhen bashkë dy “figurat emblemë” të

Foto - Bëhen bashkë dy “figurat emblemë” të

Foto - Bëhen bashkë dy “figurat emblemë” të

Foto - Bëhen bashkë dy “figurat emblemë” të

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

 

Lajmet e fundit nga