LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sa herë i plas një superskandal, bën ndonjë zbulim të madh”/ Paloka ironizon Ramën, pas deklaratave

5 Korrik 2022, 12:42, Politikë CNA
“Sa herë i plas një superskandal, bën ndonjë zbulim
Edi Paloka

Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Edi Paloka, ka dalë me një reagim në rrjetet sociale, lidhur me megaskandalin e inceneratorëve.

Por ndërsa kjo është çështja kryesore e ditëve të fundit, kryeministri Edi Rama ka fluturuar drejt Holandës.

Prej andej, ai deklaroi se vendi është një prag të një zbulimi të madh, që do ndryshojë të ardhmen e tij.

Por Edi Paloka thotë se sa herë që shpërthen ndonjë superskandal, Rama bën ndonjë ‘zbulim’.

“Sa herë i plas ndonjë superskandal, Rama bën ndonjë zbulim të madh në krahun tjetër ose shfaq në 3D për publikun ndonjë projekt fantastiko-shkencor…

Sa për dijeni, Shqipëria ka 100 vjet që shfrytëzon burimet e saj të naftës, përfshi dhe këto 10 vite që qeveris Rama, por paratë kanë përfunduar në xhepat e hajdutëve…,” shkruan Paloka./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga