LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Noka kopjon Berishën: Nuk ka paqe derisa të largohet armiku

28 Janar 2023, 17:52, Politikë CNA
Noka kopjon Berishën: Nuk ka paqe derisa të largohet armiku
Foto ilustruese

Deputeti Flamur Noka, që është edhe numri dy i opozitës, kopjon liderin e tij në deklaratat publike.

Së fundi në një dalje në media, Noka, teksa ka paralajmëruar protesta, ka folur me fjalët e Berishës, duke thënë se Shqipëria nuk do të ketë paqe.

Tashmë do të ketë protesta kapilare të gjitha.Të gjitha institucionet e partisë. Shqipëria nuk ka paqe derisa të largohet armiku i votës së lirë, armiku që njollosi Shqipërinë”, ka thënë Noka.

Një fjalë të tillë e ka thënë dhe kreu i PD-së, dy ditë më parë, kur bëri me dije se së shpejti do të nisin protestat./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga