LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në protestë, me 5 bodyguardë?/ Grida Duma sqaron foton, kush ishin personat që e shoqëronin

15 Korrik 2022, 11:35, Politikë CNA

Në protestë, me 5 bodyguardë?/ Grida Duma sqaron foton, kush

Në protestën e 7 korrikut, e cila ishte thirrur nga Partia Demokratike, ra në sy edhe një foto e deputetes Grida Duma, e cila shfaqej me disa bodyguardë të veshur me të zeza.

Gjatë një interviste në “ABC e Mëngjesit”, ku ka folur për shumë dimensione të saj, ajo ka sqaruar si qëndron e vërteta. Duma ka bërë të ditur me humor se ata janë kushërinjtë e saj dhe vishen me të zeza.

“Ai djali me mjekër është djali i dajës tim. Janë dy kushërinjtë e mi ata, i dua shumë dhe i përshëndes. Aq shumë vishen me të zeza sa qëllon edhe kështu. Ata kanë hasur shumë vështirësi me gazin lotsjellës. Ata janë gjithmonë me mua. Do ta them me modesti që pak njerëz në politikë sjellin njerëzit e vetë. Ata vijnë dhe unë i them mirë që vini po pse rrini kaq seriozë”, ka thënë ndër të tjera Duma./CNA.al

Lajmet e fundit nga