LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Basha, frekuentues i rregullt i lokaleve të natës/ Kapet sërish “mat”

9 Mars 2023, 22:11, Politikë CNA

Foto - Basha, frekuentues i rregullt i lokaleve të natës/ Kapet

Disa ditë më parë CNA.al raportoi se Lulzim Basha shijonte jetën e natës, ndërkohë që Shqipëria “zien” nga skandalet.

CNA.al publikoi një video ekskluzive ku Basha shihej i dehur në shoqërinë e disa njerëzve të tjerë, në një nga klubet e Tiranës, rreth orës 2:30 të mëngjesit.

Por duket se Luli nuk është ndalur, por ka vazhduar të frekuentojë klubet e natës dhe të injorojë gjithçka ndodh rreth tij.

Mbrëmjen e sotme CNA.al ka siguruar sërish disa foto të Bashës pranë hotel Mondial.

Foto - Basha, frekuentues i rregullt i lokaleve të natës/ Kapet

Kjo tregon edhe njëherë moskokëçarjen e Lulit ndaj problemeve, që në vend të ia pakësonte Shqipërisë dhe shqiptarëve po ia shton më tepër me përçarjen e opozitës.

Ndërsa kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi i ka lënë një detyrë serioze Bashës sa i përket zgjedhjeve të 14 majit, ky i fundit zgjedh ti zgjidhë hallet e demokratëve duke pirë lokaleve të natës./ CNA.al

Foto - Basha, frekuentues i rregullt i lokaleve të natës/ Kapet

Lajmet e fundit nga