LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim vë në lëvizje politikën/ Thërret me urgjencë Kryemadhin, Tabakun dhe Gjiknurin

15 Shtator 2022, 11:26, Politikë CNA

Kim vë në lëvizje politikën/ Thërret me urgjencë

Pas ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim, në KQZ janë thirrur përfaqësues të tjerë politikë të partive.

Në KQZ janë parë të hyjnë deputetja Jorida Tabaku, ish-kryetarja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, dhe sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Damian Gjiknuri.

Ende nuk ka asnjë informacion të saktë në lidhje me atë që po diskutohet brenda KQZ-së, ndërkohë që kjo lëvizje e Kim vjen pas lajmit të publikuar një ditë më parë nga mediat ndërkombëtare për financimet ruse në Partinë Demokratike në kohën kur në krye ka qenë Lulzim Basha./ CNA.al

Kim vë në lëvizje politikën/ Thërret me urgjencë

Kim vë në lëvizje politikën/ Thërret me urgjencë

Kim vë në lëvizje politikën/ Thërret me urgjencë

Kim vë në lëvizje politikën/ Thërret me urgjencë

Lajmet e fundit nga