LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Boçi “ndez motorët” në Elbasan/ Jemi gati për protesta dhe përballje

5 Shkurt 2023, 19:44, Politikë CNA
Boçi “ndez motorët” në Elbasan/ Jemi gati për
Kandidati i Partisë Demokratike për Elbasanin, Luçiano Boçi

Kandidati i Partisë Demokratike për Elbasanin, Luçiano Boçi, ka angazhuar strukturat për protestën e 11 shkurtit, të njoftuar pas skandalit të ish-zyrtarit të FBI-së, Charles McGonigal.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Boçi ka publikuar foto nga takimi me strukturat e degës së PD-së në Elbadsan dhe thotë se ata janë gati për protesta dhe përballje.

“Elbasani është gati për protesta dhe përballje.

Jam krenar për një super skuadër të krijuar në strukturat e PD Elbasan. Forca e reagimit përballë skandaleve të qeverisë dhe implikimit të Edi Ramës në dosjen "Mcgonigal", i ka angazhuar strukturat e PD për të qenë masivisht në 11 Shkurt në shesh në orën 12:00”, shkruan kandidati i PD-së./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga