LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U largua nga "Big Brother Vip"/ Olta Gixhari nuk i mban dot lotët nga surpriza e produksionit

1 Prill 2023, 21:29, Lifestyle CNA

U largua nga "Big Brother Vip"/ Olta Gixhari nuk i mban dot lotët

Olta Gixhari është larguar përfundimisht ditën e sotmë nga Big Brother Vip Albania.

Olta në një bashkëbisedim me Arbana Osmanin pohoi se nuk ka më forcë për të përballuar mungesën e të birit.

Ajo pohoi se malli tashmë eshtë bërë i papërballueshëm dhe duhet që të dalë për të takuar të birin.

Por, produksioni i ka bërë surprizën e papritur Oltës. Pasi doli nga dera e Big Brother ajo është takuar menjëherë me djalin e saj Amarin.

Olta është emocionuar dhe nuk i ka mbajtur dot lotët pas atij momenti./CNA.al

Lajmet e fundit nga