LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Roza Lati rrëfen momentin e vështirë/ “Kur vinte babi në shtëpi, futesha poshtë krevatit”

3 Mars 2024, 18:29, Lifestyle CNA
Roza Lati rrëfen momentin e vështirë/ “Kur vinte babi
Moderatorja Roza Lati

Moderatorja Roza Lati ka ndarë me Julian disa nga momentet më të vështira të jetës së saj.

Ajo shpesh ka folur për fëmijërinë e saj se si babai dhunonte nënën. Këto situata kishin shkaktuar ndjesinë e frikës tek ajo si fëmijë.

Roza thotë se kur vinte babai i saj në shtëpi së bashku me arushat dhje lodrat e saj futej poshtë krevatit.

Pasi kishte konstatuar këtë gjë, nëna e saj mori vendimin për t’i dhënë fund martesës së saj pasi nuk donte të rriste një fëmijë me trauma.

“Unë kur vinte babi në shtëpi dhe filloja të mblidhja arushat e mi lodrat e mia dhe futesha poshtë krevatit aty nëna ime tha: O zot unë do të rris një fëmijë me trauma.

Kemi dalë me një çantë dore me rroba me ndrresta e veta ia la të gjitha. Ia ka nis nga zero”, tha Roza./ CNA

Lajmet e fundit nga