LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ndeshjes Serbi-Zvicër/ Mediat serbe "shënjestrojnë" Don Xhonin, ja çfarë shkruajnë për reperin

7 Dhjetor 2022, 10:31, Lifestyle CNA
Pas ndeshjes Serbi-Zvicër/ Mediat serbe "shënjestrojnë"
Don Xhoni

Ndeshja Serbi-Zvicër, vijon ende të komentohet, ku shumë personazhe morën vëmendje me reagimet e tyre, por së fundmi mediat serbe kanë shënjestruar reperin Don Xhoni.

Një e përditshme serbe shkruan në një artikull se Don Xhoni ka sharë serbët në një prej koncerteve të tij, teksa shoqërohet me brohorima nga publiku.

 “Skandal pas ndeshjes Serbi – Zvicër: Reperi shqiptar shau nënat e serbëve në mënyrën më brutale gjatë performancës”, shkruhet në një nga titujt.

Pas ndeshjes Serbi-Zvicër/ Mediat serbe "shënjestrojnë"

Kujtojmë se Xhonatan Isufi (Don Xhoni), ka pasur disa herë problem me policinë, ku së fundmi është gjobitur me dy mijë euro, pasi është kapur me armë pa lëjë.

“Ndihem shumë i penduar dhe shpresoj të mos ndodhë më kurrë”,– është shprehur reperi lidhur me situatën, duke shpresuar që kjo të mos përsëritet më./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga