LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E mbështjellë vetëm me një flamur/ Tifozja më e nxehtë e Brazilit pozon “topless”

5 Dhjetor 2022, 17:48, Lifestyle CNA

E mbështjellë vetëm me një flamur/ Tifozja më e

Lais Ribiero është një nga tifozet më të zjarrta të Brazilit në këtë kampionat Botëror.

Ylli i modelingut nuk mungon në asnjë ndeshje të kombëtares së saj. Së fundi ajo ka treguar se ndodhet në Katar, ku dhe pret të shohë sfidën e radhës të Brazilit.

Ribiero gjithashtu nuk ka nguruar të karikojë tifozët me një foto mjaft seksi teksa shfaqet topless e mbuluar vetëm me flamurin e Brazilit.

E mbështjellë vetëm me një flamur/ Tifozja më e

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga