LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kush e ka zhgënjyer?/ Stresi: Nuk ka shokë besnik

6 Dhjetor 2022, 19:48, Lifestyle CNA
Kush e ka zhgënjyer?/ Stresi: Nuk ka shokë besnik
Stresi

Banorët e "Big Brother VIP Kosova", kanë nisur bisedat e tyre të para.

Reperi i njohur Stresi teksa po diskutonte me banorët e tjerë lidhur me zhgënjimet që ka pësuar nga shoqëria.

Ai u shpreh se gjatë jetës ai ka kuptuar se nuk ka shokë besnik.

“Nuk ka shok besnik në jetë përveç vëllait. Një shok  mundet me ndenjur me ty për 5 vjet vetëm për një qëllim. Mu ma ka vërtetuar jeta që sot për sot nuk kam asnjë shok. Kam shokë që hymë dhe dalim në familje por vjen jeta se do ta prishë këtë. Jeta ta sjell që diku ka me ta thyer zemrën.”, tha Stresi.

Kujtojmë se dje Stresi tha se ai nuk e kishte njoftuar nënën e tij për hyrjen në "Big Brother Kosova", pasi i kishte thënë se ka shkuar në Itali./CNA.al

Lajmet e fundit nga