LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngët, dedikim për historinë Bora-Donald?/ Flet për herë të parë Semi Jaupaj: Do të doja…

5 Tetor 2022, 22:34, Lifestyle CNA
Këngët, dedikim për historinë Bora-Donald?/ Flet për
Këngëtarja Semi Jaupaj

Këngëtarja Semi Jaupaj ka folur për eksperiencën e saj në “Big Brother Vip” dhe jetën jashtë realityshow-t.

E ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, Semi tha se njerëzit filluan ta duan se e kuptuan se ajo ishte e vërtetë. Ndërsa u shpreh se është treguar shumë më e ndjeshme seç duhej.

Mendoj që njerëzit e kanë kuptuar se kam qenë e vërtetë. Unë nuk di të luaj për të qenë e sinqertë. Mbase anën e ndjeshme e kam treguar më shumë seç duhet. Kur jam futur ka qenë e vështirë për të qenë ai njeri që isha jashtë”, tha Semi.

Ndërsa përsa i përket muzikës, Semi tha se ka pasur kërkesa për koncerte, por ende nuk ndihet gati.

Kam pasur kërkesa për koncerte, por nuk jam gati”, u shpreh ajo.

Shumë prej këngëve të saj të fundit janë komentuar si një dedikim për historinë e dashurisë së dyshes Donald-Bora.

Në lidhje me këtë, Semi theksoi se do të donte që pjesa e muzikës të shkëputej nga historia.

Unë mendoj se nga ana shoqërore do isha shumë e përfshirë. Do të doja të ishte e shkëputur nga pjesa e muzikës. Kënga është tjetër gjë. Nuk mendoj se jam rasti, e veçoj muzikën. Mund të ketë frymëzime nga historira dashurie”, tha Semi.

Ndërsa e pyetur për lidhjen Bora-Donald, Semi u tregua e prerë duke thënë se nuk do të flasë më për ta.

E kam thënë që nuk dua ta flas më. Çfarë u takon të flasin atyre dhe jo mua më”, vijoi më tej Semi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga