LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të markave më të famshme/ Luksi që rrethon trashëgimtaren e "Top Channel", Lori Hoxha

5 Tetor 2022, 18:06, Lifestyle CNA
Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të
Blogerja Lori Hoxha

Blogere, influencuese, dhe trashëgimtare e një televizioni, Lori Hoxha, është një nga vajzat më të pasura në Shqipëri, që rrethohet nga luksi i shfrenuar dhe jeta si një miliardere. 

Përveç emrit, Lori Hoxha u bë e njohur në media dhe në rrjetet sociale për jetën e saj luksoze.

Mund të themi me gojën plot, që ajo është një prej personave që ka shëtitur thuajse çdo cep të botës, vendet më të shtrenjta dhe luksoze.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, blogerja ndan disa prej momenteve të jetës së saj me ndjekësit e shumtë.

Lorin e kemi parë kudo, në Dubai, SHBA, Francë, Greqi, Zvicër, Britani e Madhe, Maldives, NewYork, Los Angelos, Mykonos, Saint Tropez, Cap d’Antibes, Turqi, Paris e shumë vende të tjera.

“Vër gishtin në hartë” dhe atje mund të gjesh Lori Hoxhën.

Më poshtë mund të shihni disa foto nga udhëtimet më luksoze të blogeres Lori Hoxha.

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makinat e shtrenjta duket se janë një pasion tjetër i trashëgimtares së "Top Channel".

Në fotot e saj të publikuara në "Instagram", influencuesen e shohim teksa pozon në një Rolls Royce, Range Rover, Jaguar, Ferrari dhe Lamborghini Harucan, Mercedes Benz G-Class V8 Biturbo dhe AMG.

Makina të tilla kushtojnë me qindra mijëra euro, ndërsa duket se Lori mban një koleksion makinash në garazhin e saj.

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

 

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Shifrat e çmendura që shpenzon Lori Hoxha nuk përfundojnë këtu. Le të shkojmë më tej te veshjet e saj.

Markat më të njohura dhe të shtrenjta të veshjeve, të çantave, të bizhuterive, të këpucëve, të atleteve, i kemi parë të veshura nga blogerja e njohur.

Markat më në zë, Prada, Gucci, Balenciaga, Louis Vuitton, Valentino, Channel, Miu Miu, Cohl’s, kanë zënë vend në gardërobën e saj.

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Makina të shtrenjta, udhëtime në botë dhe veshje të

Për më tepër hidhuni një sy fotove dhe galerisë së mëposhtme, për të vështruar pak nga luksi, nga i cili është e rrethuar, blogerja Lori Hoxha./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga