LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me kostum dhe i kuruar/ Del fotoja e parë e djalit të Shkëlzen Berishës nga dasma me Armina Mevlanin

4 Tetor 2022, 11:24, Lifestyle CNA

Me kostum dhe i kuruar/ Del fotoja e parë e djalit të Shkëlzen

Ka kaluar më shumë se një javë që nga dita kur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan martesën e tyre në një mënyrë madhështore.

Interesi lidhur për të ftuarit me veshjet e tyre si dhe për "thashethemet e brendshme", ka qenë i lartë, dhe ende ka materiale të cilat po dalin nga mbrëmja. 

Armina ka postuar fotot nga mbrëmja, po në asnjë prej tyre, nuk u shfaq me fëmijët e Shkëlzenit, gjë që i bëri ndjekësit shumë kureshtarë për të ditur më shumë, nëse ata kanë qenë pjesëmarrës në dasmë apo jo. 

Së fundmi ka qarkulluar një foto ku djali i Shkëzen Berishës, shfaqet krah të atit i veshur me një kostum serioz, imazh ky i cili është realizuar para se të fillonte dasma.

Me kostum dhe i kuruar/ Del fotoja e parë e djalit të Shkëlzen

Pak ditë më parë vetë Armina u pyet lidhur me fëmijët e partnerit të saj, ku ajo u shpreh mjaft entuziaste duke thënë se ata nuk kishin si të mungonin.

 “Sigurisht që Po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne,” -shkruante blogerja.

Kujtojmë se Shkëlzen Berisha është baba i dy fëmijëve nga martesa e parë, Medina dhe Lajdon.


Kujtojmë që Shkëlzen Berisha ka dy fëmijë, Medinën dhe Lajdonin nga martesa e parë. Më herët Armina është shprehur se ajo ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët dhe se u jep këshilla vazhdimisht.

 “Unë i kam njohur që 9 vjeç jo absolutisht, nuk pretendoj më shumë, madje kam marëdhënie shoqërore me të, i jap këshilla, bëjmë qef. S’mund t’i bëhem mama, se mamanë e kanë, absolutisht,”- u shpreh Armina./CNA.al

Lajmet e fundit nga