“Do lutem të jem me ty gjithë jetën”/ Dagz ‘shkrin’ zemrat me dedikimin për Einxhel

6 Korrik 2022, 09:21, Lifestyle CNA
“Do lutem të jem me ty gjithë jetën”/ Dagz
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Pasi mori urimin më të bukur dhe të veçantë nga partnerja, Dagz i përgjigjet dashurisë së Einxhel, duke i shkruar fjalët më të bukura që çdo vajzë do të donte të dëgjonte nga njeriu i zemrës.

Dagz shkruan se, në ditëlindjen e tij, do të lutet që të jetë gjithë jetën pranë Einxhel.

“Se di sa i meritoj këto fjalë kaq të mira e dashur por një gjë do lutem në këtë ditë: Të jem i tillë për ty dhe të jem me ty gjithë jetën”, shkruan Dagz në postimin e tij./A.E-CNA.al

“Do lutem të jem me ty gjithë jetën”/ Dagz

 

Lajmet e fundit nga