LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘S’kam ndërmend të jetoj asnjë ditë pa ty’/ Einxhel Shkira nuk kursen fjalët e dashurisë në ditëlindjen e Dagz

6 Korrik 2022, 08:25, Lifestyle CNA
‘S’kam ndërmend të jetoj asnjë ditë pa
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, janë një nga çiftet që u krijuan në "Big Brother Vip" dhe lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë "realityshow"-t.

Këtë verë dyshja shijuan pushimet e para si çift, momente të cilat i ndanë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Sot Dj Dagz feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi nga partnerja e tij, Einxhel Shkira.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Einxhel ka treguar dashurinë e madhe që ka për Dagz, ndërsa ndër të tjera shkruan:

Per banorin tim te preferuar ne gjithe Universin:

Ndoshta te gjithe e din historine tone…por serisht nuk din mjaftushem! Ndoshta kam deshtuar ta shpreh dashurine aq bukur sa ti por nuk kam deshtuar ne ate qe ndjej…Per here te pare ndjej komplotin e perendive qe une te jem me ty e ti me mua, ndjej qe si sot 30 vite me pare ke ardh ne kete bote per t'me ndryshuar jeten. Ndjej qe kam humbur shume lumturi ne vitet jete pa ty, por e di qe do e kompesojme. Kaq pak kohe dhe serisht me duket sikur te njoh prej me shume se nje jete… e serisht mendoj qe me kishe munguar aq shume, e serisht me merr malli per ty aq shume cdo sekond qe s'te kam diku verdall tet torturoj. S'te premtoj dot qe s'do ket dite qe do te dukem nje makth, por te premtoj se cdo dite do mundohem te jem endrra jote me e bukur… do mundohem qe vitet ne vijim endrrat e tua te behen realitet (dhe s'eshte qe s'i kam ber realitet der tani nja dy prej tyre. Uroj te jesh gjthm i lumtur, uroj te lumturojme bashk me cfare Zoti na dhuroi, uroj te arrish yjet me dy duar, uroj te kesh jeten e gjate sepse une s'kam ndermend te jetoj pak, dhe s'kam ndermend te jetoj asnje dite më pa ty, Happy Bday @dj_dagz

Love You Babe”./ A.E-CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Lajmet e fundit nga