LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehet artistja e njohur Mira Konçi/ Zbulon surprizën për të gjithë adhuruesit

9 Dhjetor 2023, 22:14, Kulturë CNA
Rikthehet artistja e njohur Mira Konçi/ Zbulon surprizën për
Artistja e njohur shqiptare, Mira Konçi

Artistja e njohur shqiptare, Mira Konçi do të rikthehet sërish në skenë. Këngëtarja shumë e dashur ka zbuluar surprizën se rikthimi i saj do të jetë përmes një koncerti në bashkëpunim  me Faton Maculan.

Koncerti do të bëhet në datën 17 dhjetor ndërsa thekson se inforamcionin për biletat do ta ndajë së shpejti me të gjithë fansat e saj.

Mira Konçi thotë se për këtë koncert ka punuar për një periudhë 2-vjeçare.

Shumë e emocionuar për koncertin duet ëith amazing Faton Macula, në datën 17 dhjetor.

Ky projekt vjen pas një punë dy-vjeçare, ku unë dhe Fatoni kemi punuar këngë të cilat i ndiejmë afër zemrës sonë, të trajtuara totalisht ndryshe por që ruajnë autenticitetin e tyre.

Linkun ku do mundeni të siguroni biletat tuaja, do e ndaj së shpejti. Shpresoj t’ju shoh atje”, shkruan Mira Konçi./ CNA

Rikthehet artistja e njohur Mira Konçi/ Zbulon surprizën për

Lajmet e fundit nga