LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zjarr në parkingun e një pallati/ Digjen disa makina tek Unaza e Re

13 Korrik 2023, 14:40, Kronika CNA
Zjarr në parkingun e një pallati/ Digjen disa makina tek Unaza e Re
Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në parkingun e një pallati, në Unazë të Re.

Nga informacionet paraprake, raportohet se si pasojë janë djegur disa mjete.

Shërbimet e Policisë në bashkëpunim me forcat zjarrfikëse po bëjnë evakuimin e banorëve të pallatit dhe gjithashtu po punojnë për fikjen e zjarrit.

Ndërkohë, po vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga