LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video – Digjet makina në parkingun e një qendre tregtare

27 Janar 2023, 22:23, Kronika CNA
Video – Digjet makina në parkingun e një qendre tregtare
Foto nga vendngjarja

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme, rreth orës 22:00 te rruga e Elbasanit.

Blutë bëjnë me dije se makina, në të cilën ka rënë zjarr, ndodhej në parkingun e një qendre tregtare, në bulevardin "Bajram Curri".

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga