LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr në Kamzë/ Dy të rinj zihen me sende të forta në mes të lokalit, përfundojnë në spital

27 Janar 2023, 21:32, Kronika CNA
Sherr në Kamzë/ Dy të rinj zihen me sende të forta në
Foto ilustruese

Një sherr ka ndodhur mes disa personave në një lokal në Kamzë.

Mësohet se dy të rinjtë me iniciale A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç, janë konfliktuar me sende të forta, me persona ende të paidentifikuar.

Si pasojë e konfliktit, 17 dhe 18 vjeçari, janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, ku po marrin ndihmën mjekësore.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihem shkaqet dhe rrethanat e plota të sherrit.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në konflikt./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga