LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje nga vrasja e dyfishtë në Gramsh/ Identifikohen autori dhe viktimat

27 Janar 2023, 16:01, Kronika CNA
Detaje nga vrasja e dyfishtë në Gramsh/ Identifikohen autori dhe
Foto ilustruese

Policia ka dhënë detajet e para nga vrasja e dyfishtë në Gramsh.

Autori është identifikuar si shtetasi me iniciale Xh.S., ndërsa bashkëshortja Z.S. dhe vëllai Sh.S.

80-vjeçari dyshohet se ka qëlluar vëllanë dhe bashkëshorten me sende të forta për shkaqe që nuk bëhen ende me dije.

Shërbimet e Policisë janë nisur urgjent në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga