LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gruaja largohet nga shtëpia me vajzën e mitur/ Burri ngre alarmin në Polici

18 Mars 2023, 11:18, Kronika CNA

Gruaja largohet nga shtëpia me vajzën e mitur/ Burri ngre alarmin

Një grua 43 vjeçare nga Babunja e Lushnjes është largua nga banesa së bashku me vajzën e mitur nga banesa.

Ndërkohë burri i është drejtuar policisë dhe si pasojë, 43-vjeçarja po procedohen në gjendje të lirë.

Njoftimi i plotë i policisë:

“Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. S., 43 vjeçe, banuese në Babunjë, pasi ka bërë kallëzim bashkëshorti i saj se kjo shtetase, në mënyrë të kundërligjshme, është larguar nga banesa, së bashku me vajzën e tyre 17 vjeçe.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e Policisë./CNA

Lajmet e fundit nga