LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bie aksidentalisht nga lartësia/ Humb jetën 53 vjeçari në Tiranë

9 Shkurt 2023, 14:49, Kronika CNA
Bie aksidentalisht nga lartësia/ Humb jetën 53 vjeçari në
Foto ilustruese

Shtetasi me inicialet K.D, 53 vjeç ka humbur jetën pasi është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia teksa po punonte.

Sipas të dhënave, ngjarja ka ndodhur në rrugën "Konferenca e Pezës" në Tiranë.

Më datë 09.02.2023, në rrugën "Konferenca e Pezës", dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi K. D., 53 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga