LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident tragjik/ Humbin jetën dy persona, në gjendje të rëndë një 26-vjeçar

27 Nëntor 2022, 07:54, Kronika CNA
Aksident tragjik/ Humbin jetën dy persona, në gjendje të
Foto ilustruese

Në orët e para të mëngjesit në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi A. T., 26 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përplasur me trafikndarësen.

Si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën dy pasagjeret shtetasia S. Gj., 26 vjeçe, dhe pasagjerja tjetër ende e paidentifikuar që ndodheshin në automjet.

Ndërsa shtetasi A. T, është transportuar në spital në gjendje të rëndë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e shtetases tjetër që humbi jetën./CNA.al

Lajmet e fundit nga