LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndalonin të rinjtë që pinin hashash dhe u merrnin paratë/ Prangosen dy efektivë policie

26 Nëntor 2022, 10:07, Kronika CNA
Ndalonin të rinjtë që pinin hashash dhe u merrnin paratë/
Foto ilustruese

Dy efektivë policie janë arrestuar pasi akuzohen për vjedhje në zonën e Liqenit.

Bëhet fjalë për një efektiv të rendit dhe një të policisë bashkiake. Efektivët kanë shfrytëzuar detyrën.

Ata ndalonin të rinjtë që i kapnin duke pirë cigare hashashi, dhe më pas u vinin prangat, u merrnin paratë dhe i linin të lirë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga