LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Durrës/ Mjeti del nga rruga, humb jetën 66-vjeçari

3 Shkurt 2023, 09:57, Kronika CNA
Aksident në Durrës/ Mjeti del nga rruga, humb jetën
Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës. Automjeti i cili drejtohej nga Q.T, 66 vjeç, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga në fshatin Jubë. 66-vjeçari nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve, ku si pasojë ka humbur jetën.

"Rreth orës 09:00, në fshatin Jubë, Durrës, shtetasi Q. T., 66 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin dhe për pasojë, motomjeti ka dalë nga rruga. Nga ky aksident, 66-vjeçari ka humbur jetën.
Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit", njofton Policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga