LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fati i Ervis Martinajt/ Artan Hoxha: Do ta gjejnë sa kanë gjetur Jan Prengën dhe Talo Çelën

1 Shkurt 2023, 21:42, Kronika CNA

Fati i Ervis Martinajt/ Artan Hoxha: Do ta gjejnë sa kanë gjetur Jan

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur sërish mbi një nga çështjet më misterioze, fatin e Ervis Martinjat.

I ftuar në emisionin “Në shënjestër”, Hoxha tha se, Martinaj është përballur me një ngjarje që ka sjellë pasoja të rënda për të.

Gazetari ka hedhur poshtë aludimet, ku thuhet se Martinaj mund të ketë kryer operacione plastike.

Përmes ironisë, Hoxha tha se do ta gjejnë Martinajn aq sa kanë gjetur jan Prengën dhe Talo Çelën.

 “Fati i pafat i Ervis Martinajt, mua më rezulton se kemi me një ngjarje që ka sjellë pasoja të rënda për të dhe këtu përfundon për mua. Ai nuk ka bërë ndërhyrje plastike dhe të ketë kaluar në një nivel shoëbizi. Çështja është se si ka ndodhur ngjarja. Këta kërkojnë edhe Jan Prengën, edhe Talo Çelën, për t’i “gjetur” i kanë”, tha ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga