LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Lezhë/ Makina del nga rruga dhe përmbyset, plagoset drejtuesja e mjetit

1 Shkurt 2023, 09:06, Kronika CNA

Aksident në Lezhë/ Makina del nga rruga dhe përmbyset, plagoset

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën dytësore Lezhë-Rrilë, ku një automjet "Benz", ka humbur kontrollin duke u përplasur më tej me shtyllat anë rrugës e duke përfunduar i përmbysur.

Si pasojë e përplasjes, drejtuesja e mjetit ka mbetur e lënduar dhe është dërguar drejt spitalit për ndihmë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për hetime të mëtejshme dhe shkaqet e aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga