LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasje me armë në Dukangjin/ Ndërron jetë babai, plagoset i biri

27 Shtator 2023, 19:32, Kronika CNA

Vrasje me armë në Dukangjin/ Ndërron jetë babai, plagoset i

Disa të shtëna me armë u regjistruan mbrëmjen e sotme në Mal të Shoshit në Dukagjin, ku ka mbetur viktimë shtetasi me iniciale Z. G.

Gjithashtu, nga informacionet paraprake raportohet se është plagosur shtetasi Gj. G., gjendja shëndetësore e të cilit nuk bëhet ende me dije.

Mësohet se viktima dhe i plagosuri janë babë e bir.

Deri më tani blutë nuk kanë dalë ende me një njoftim zyrtar, por pritet të hedhin më shumë dritë mbi vrasjen dhe plagosjen në Dukagjin.

Lajmet e fundit nga