LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në një banesë private në Tiranë/ E moshuara përfundon në spital

27 Shtator 2023, 12:42, Kronika CNA

Zjarr në një banesë private në Tiranë/ E moshuara

Në një banesë private në rrugën “Altin Basha” ka rënë zjarr. Sipas informacioneve të uniformave blu, zjarri ka rënë si pasojë e një defekti të bombolës së gazit.

Si pasojë e zjarrit është lënduar një e moshuar, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 27.09.2023, rreth orës 11:45, në rrugën "Altin Basha", dyshohet se si pasojë e një defekti në bombulën e gazit, ka rënë zjarr në një banesë private.

Si pasojë është dëmtuar shtetasja S. Xh., 85 vjeçe, dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga