LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kërcet" arma në Dukagjin/ Dyshohet për një viktimë dhe një të plagosur

27 Shtator 2023, 19:17, Kronika CNA

"Kërcet" arma në Dukagjin/ Dyshohet për një

Disa të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të mërkure në Malin e Shoshit, në Dukagjin.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se ka humbur jetën një person dhe është plagosur një tjetër.

Deri më tani ende nuk ka një informacion zyrtar nga uniformat blu në lidhje me ngjarjen.

Ndërkohë, grupi hetimor është nisur drejt vendngjarjes për zbardhjen e plotë të saj./ CNA

Lajmet e fundit nga