LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e Liridona Ademajt/ Arrestohet personi i katërt, zbulohet roli i tij

9 Dhjetor 2023, 19:57, Kosova & Bota CNA

Vrasja e Liridona Ademajt/ Arrestohet personi i katërt, zbulohet roli i tij

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe personin e katërt që dyshohet se është përfshirë në vrasjen e Liridona Ademajt.

Sipas mediave kosovare, ky person është arrestuar pasi dyshohet se ka furnizuar me armë autorin e krimit Naim Murselin dhe Granit Plavën, të dy të arrestuar për vrasjen e Liridona Ademjat.

Mësohet se i dyshuari është një 49-vjeçar me inicialet T.D nga Gjakova./ CNA

Lajmet e fundit nga