LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas një jave “betejë”/ Presidenti Biden mposht COVID-19

27 Korrik 2022, 17:06, Kosova & Bota CNA
Pas një jave “betejë”/ Presidenti Biden mposht COVID-19
Presidenti i SHBA, Joe Biden

Presidenti i SHBA, Joe Biden, ka fituar “betejën” me COVID-19.

6 ditë pasi informoi publikun se kishte dalë pozitiv me koronavirus, Biden ka dhënë sot lajmin e mirë të mposhtjes së virusit.

Presidenti amerikan ka publikuar foton e tamponit që tregon se ka dalë negativ me COVID-19 dhe falënderon mjekun që është kujdesur për të.

Ndërkohë, kujtojmë se gjatë kësaj jave Biden ka vijuar me detyrat e tij nga zyra, ndërsa merrte një terapi me antiviralë Paxlovid./ B.A. - CNA.al

Pas një jave “betejë”/ Presidenti Biden mposht COVID-19

Lajmet e fundit nga