LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çmendet” babai/ Bën për spital të bijën

15 Qershor 2022, 09:43, Kosova & Bota CNA
“Çmendet” babai/ Bën për spital të bijën
Foto ilustruese

Një 25-vjeçare në Greqi, akuzon babain e saj se e ka dhunuar fizikisht.

Sipas mediave greke, babai 70-vjeçar ka rrahur brutalisht të bijën, dhe për shkak të lëndimeve trupore, 25-vjeçarja ka përfunduar në spital.

25 -vjeçarja ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë me të nxira në sy dhe në këmbë.

Menjëherë efektivët e policisë së në Karystos kanë vijuar arrestimin e 70-vjeçarit, ndërsa sot do të dërgohet në prokurori.

Ngjarja e dhunës në familje ka ndodhur natën e së martës, 14 qershor në një fshat në zonën e Cabo Doros.

Lajmet e fundit nga