LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/ Ngjashmëria me Melanien

17 Prill 2024, 14:40, Kosova & Bota CNA

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Ish-presidenti i SHBA-ve, Donald Trump u shoqërua të hënën në seancën gjyqësore nga zëvendësdrejtoresha e zyrës së tij të komunikimit, Margo Martin.

New York Post” ka publikuar foto të Margos në gjykatën penale të Manhattanit, ku u zhvillua seanca për akuzat e ngritura ndaj Trumpit për falsifikimin e dokumenteve me qëllimin fshehjen e pagesave në këmbim të heshtjes së pornostares Stormy Daniels përpara zgjedhjeve të 2016-ës.

Zv.drejtoresha 27-vjeçare tërhoqi vëmendjen me elegancën e saj. Përveçse në dyert e gjykatës, ajo u pa edhe gjatë kohës kur po përzgjidhej trupi gjykues, duke qëndruar ulur në rreshtin e fundit me Jason Miller, këshilltarin e lartë të Trump.

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Sipas medias amerikane, Martin i bëri Trumpit një video me telefonin e saj dhe e publikoi atë më pas në rrjetet sociale të ish-presidentit.

Margo është një nga të pakëtat punonjëse që kanë qëndruar krah Trumpit, pasi ky i fundit humbi zgjedhjet presidenciale të 2020-ës.

Ajo ka deklaruar se koha që kaloi në Shtëpinë e Bardhë ishte një përvojë që “i dha jetës së saj mundësi dhe lumturi të panumërta”.

Zv.drejtoresha e zyrës së komunikimit është parë shpeshherë krah ish-presidentit në evente dhe mitingje, ndërsa në disa raste ka publikuar në rrjetet e saj sociale foto nga avioni privat i Trump kur shkon në udhëtime apo ngjarje sportive.

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Disa kohë më parë, media amerikane “Fox” e ngatërroi Margo Martin me bashkëshorten e Trump, Melania.

Asokohe ajo shfaqej me një palë syze oversize dhe kishte shumë ngjashmëri me ish-Zonjën e Parë të SHBA-ve./ CNA

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Foto - Margo Martin, zëdhënësja elegante e Donald Trump/

Lajmet e fundit nga