LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të pasme bombastike

2022-12-02 17:39:00, Lifestyle CNA

Të pasme bombastike

Krahas golave, lojtarëve, lojërave të shkëlqyera, finalisteve dhe kampionit, ka edhe një aspekt tjetër që tërheq shumë vëmendjen e tifozëve dhe ai është femrat e bukura në Botëror.

Pavarësisht disa ndalimeve në Katar, vajzat e nxehta nuk kanë munguar në Kupën e Botës dhe të gjitha vendet kanë kontribuar me pjesën e tyre të bukurive, gjë që e bën atë më interesante sepse ka dikë për të gjithë. Në JefeBet ju tregojmë se cilët janë tifozët më të nxehtë të Kupës së Botës të Katarit 2022 (deri më tani).

Tifozët më të nxehtë të Kupës së Botës të Katarit 2022 | Top 5

1. Ivanna Knöll, kroatja spektakolare që është në qendër të vëmendjes në Katar 2022

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Kno?ll (@knolldoll)

Tifozja seksi, Ivanna Knöll, ka arritur të çlirohet nga të gjitha rregulloret që ekzistojnë në stadiumet e futbollit të Katarit për t'u treguar rrezatuese dhe e bukur. Kjo vajzë me origjinë kroate është pronare e një bukurie unike.

Ivanna ka flokë të gjatë të zinj që e bëjnë të duket shumë femërore dhe sensuale dhe buzët e plota që rezultojnë të jenë super provokuese. Kjo grua bën ndikim me vështrimin e saj depërtues dhe të guximshëm, i cili duket se na thotë “Unë jam e gatshme të bëj gjithçka për të pasur sukses”.

Ivanna Knöll pozon me bikini dhe bën foto dhe video seksi në Katar, një vend ku nuk janë mësuar të shohin femra me veshje kaq të ngushta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Kno?ll (@knolldoll)

2. Veronica Weffer, na çon në një turne sensual dhe të ëmbël në Katar.

Kjo grua venezueliane është e përkushtuar për të udhëtuar nëpër vendin e saj dhe në botë, duke u treguar ndjekësve të saj në rrjetet sociale vende fantastike turistike që mund të vizitohen nga kushdo që dëshiron të kalojë mirë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Veronica Weffer / Viajando con Vero (@veronicaweffer)

Në këtë rast, Verónica Weffer ndodhet në Katar për të shijuar Kupën e Botës dhe për të na treguar përmes rrjeteve të saj sociale të gjitha anekdotat dhe përvojat që lindin në vapën e ndeshjeve të futbollit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Veronica Weffer / Viajando con Vero (@veronicaweffer)

Diçka që i ka funksionuar mjaft mirë Veronikës për të tërhequr ndjekësit në rrjetet e saj sociale, është postimi i fotove të saj me bikini.

Kur të hyni në llogarinë e saj në Instagram, do të kuptoni pse sa herë që kjo vajzë poston një foto me rroba banje ndjekësit e saj shtohen me shpejtësi të madhe.

Të pasme bombastike

Veronica ka një trup mjaft seksi, të cilin ka mundur ta punojë edhe në palestër. Lëkura e saj gjithmonë e nxirë e bën atë të duket e mrekullueshme. Ndërsa gjoksi i saj i madh, fundi i shkëlqyer dhe beli i vogël, e bëjnë atë një përfaqësuese të madhe të bukurisë venezueliane.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Veronica Weffer / Viajando con Vero (@veronicaweffer)

Kjo vajzë ka një fytyrë engjëllore që evokon përkëdheljen në mënyrën më delikate të mundshme. Përveç kësaj, ëmbëlsia e saj e veçantë kur flet e bën atë një vajzë shumë të butë që çdokush do të donte t'i kënaqte, qoftë edhe kërkesat më të vështira të saj.

3. María Fernanda, vajza e Onlyfans që mbërriti në Katar për të shijuar Kupën e Botës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????afer ?? (@mafershof)

María Fernanda, ose siç njihet në rrjetet sociale Mafershof, ka lindur në Meksikë. Ajo është vetëm 22 vjeçe dhe ka një llogari “Only Fans” që po fiton çdo ditë e më shumë abonentë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????afer ?? (@mafershof)

Kjo grua fantastike është një tifoze besnike e UNAM Pumas, një ekip i Ligës Meksikane.
Ajo gjithashtu ka një fytyrë të bukur që ndërthur pafajësinë dhe ligësinë, gjë që e bën atë shumë tërheqëse për sytë e atyre që kënaqen me femrat që dinë të jenë të pafrenuara dhe të jetojnë në maksimum çdo moment të jetës së tyre.

Fotot me bikini të Mafershof janë hyjnore, kjo vajzë di të tregojë atributet e saj fizike kur është në plazh me rroba banje të vogla.

Mafer ka një bust të bukur që i jep asaj një dozë të madhe feminiteti, një bel të vogël që stilizon figurën e saj, këmbët dhe të pasmet e bukura që na ftojnë të mëkatojmë edhe nëse është me mendimet tona.

Shijoni gjithçka që Mafershof ka për të na treguar për Katar 2022 përmes rrjeteve të saj sociale. Nëse jeni në humor për pak më shumë abonohuni në kanalin e saj Onlyfans.


4. Alaw Haf, premton të bëjë një dhuratë për fansat e saj, nëse Uellsi kalon në çerekfinale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALAW HAF ????????????????????????????? (@alawpx)

Kjo modele e lindur në Uells është një femër epshore me kthesa mjaft të theksuara. Atributet e saj fizike të pamohueshme, magjepsin më shumë se një person, që me siguri hipnotizohet duke parë trupin e saj të jashtëzakonshëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALAW HAF ????????????????????????????? (@alawpx)

Kjo vajzë me gjoks gjigant dhe të pasme të mëdha di të pozojë vërtet para aparatit fotografik. Në çdo fotografi, ajo na jep një vështrim depërtues dhe joshëse që na kujton se sa emocionuese janë gratë e bukura.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALAW HAF ????????????????????????????? (@alawpx)

Së fundmi, Alaw Haf bëri një njoftim befasues, ajo tha se do të bëjë një zbritje prej 50% në shitjen e përmbajtjes së saj Onlyfans nëse Uellsi kualifikohet në raundin tjetër.

Falë kësaj reklame, rubrika e Uellsit është bërë ekipi i preferuar i qindra njerëzve që dëshirojnë ta shohin këtë modele të bukur uellsiane me pak veshje.

5. Yanet Garcia, një nga tifozet më seksi të Kupës së Botës në Katar 2022

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yanet Garcia ???????? (@iamyanetgarcia)

Yanet García është një prezantuese e motit në Meksikë, e cila gjithashtu i është përkushtuar aktrimit dhe modelingut. Kjo vajzë aktualisht ka pothuajse 15 milionë ndjekës në Instagram, gjë që e bën atë një nga krijuesit më të rëndësishëm të përmbajtjeve në vendin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yanet Garcia ???????? (@iamyanetgarcia)

Zonja bukuroshe ka edhe një llogari në Onlyfans, ku me siguri i bën të gjithë abonentët e saj të dashurohen me kthesat e saj të pabesueshme dhe trupin e nxehtë dhe ku bien në sy më së shumti të pasmet e saj të guximshme dhe gjokset e saj si hekur.

Yanet García ka një bark të sheshtë dhe të përcaktuar mirë, gjë që e bën të duket shumë atletike. Në foto mund të shihni edhe gjoksin e saj të madh dhe të fortë që i jep asaj prekjen e sensualitetit që e bën atë një nga vajzat më të dëshiruara në të gjithë Meksikën./CNA.al

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

Lajmet e fundit nga