LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Katari ndaloi zbulimin e hireve/ Tifozet nuk ndalen,

2022-11-30 14:27:00, Lifestyle CNA

Katari ndaloi zbulimin e hireve/ Tifozet nuk ndalen,

Ndonëse tifozët që kanë shkuar në Katar janë përballur me një sërë rregullat të rrepta nga ky vend, disa vajza nuk kanë hezituar të shfaqin bukurinë e tyre.

Ne kemi krijuar një kolazh fotosh me disa nga tifozet më të bukura deri tani të "Katar 2022". 

Pamjet janë shkrepur në ndeshje të ndryshme dhe tifozet bukuroshe janë nga shtete të ndryshme, duke nisur nga Kroacia e deri në Kinë. 

Ato shfaqen me tipare të bukura, ku nuk munguan edhe pozat e "nxehta" nga tribuna. 

Këtu keni "Top 42" fotot më të bukura nga tifozet e "Katar 2022". 

Shfletoni galerinë./CNA.al

 

13:34 Lifestyle

Fifi me

Marrëdhënia e Fifit me partnerin e saj Adis patushi ës...

Lajmet e fundit nga