LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me këtë postim, Arbenita sapo

2022-11-30 14:17:00, Lifestyle CNA
Me këtë postim, Arbenita sapo
Arbenita ismaili, Fero

“Sherri” për Neymar me sa duket është shkak për ndarjen mes Arbenitës dhe reperit Fero.

Ky është lajmi që prej ditësh po bën xhiron e rrjetit.

Pak ditë më parë ishte Fero ai që përmes një “LIVE” në Instagram reagoi lidhur me këtë, por nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur edhe një reagim nga vetë modelja.

Së fundmi ajo ka bërë një postim në InstaStory, ku ka publikuar një video me mbishkrim “A mendoni se janë të rëndësishëm burrat? Për çfarë?”

Me këtë postim, Arbenita sapo

Përmes kësaj deklarate jo të drejtpërdrejtë Arbenita, sapo tregoi se ajo nuk ka nevojë për reperin në jetën e saj.

Kujtojmë se pak ditë më parë në “LIVE-n” e Feros, reperi u shpreh me ironi se Arbenita e ka lënë dhe se “po vuan shumë”. Madje ai nuk e ndali ironinë dhe u shpreh se do t’i dedikonte 10 këngë asaj.

Shkak për ndajren e çiftit është bërë një viudeo e publikuar nga Arbenita e cila shfaqej duke bërë një lëvizje të Neymar, që është virale në rrjet.

Video u fshi me shpejtësi, por nga ai moment u vu re se dyshja nuk ndiqeshin më në rrjetet sociale./CNA.al

13:34 Lifestyle

Fifi me

Marrëdhënia e Fifit me partnerin e saj Adis patushi ës...

Lajmet e fundit nga