LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mikeshë e Beniada/ The second character who joins "BV2" is revealed

2022-11-30 13:52:00, Lifestyle CNA
Mikeshë e Beniada/ The second character who joins "BV2" is
Big Brother

A few days ago, the first person who will join the second edition of "Big Brother VIP" was revealed, which was the moderator Kiara Tito.

Another character has already been discovered who will join the 100-day adventure in the most famous house in Albania.

It is about blogger influencer Jori Delli, who lives in Italy.

Mikeshë e Beniada/ The second character who joins "BV2" is

She was recently invited to "Top Arena", where she did not hide her desire to be part of the spectacle.

Jori is also close friends with Beniada Nishan, who became famous in Albania after her participation in "BBV".

Kujtojmë se disa ditë më parë, moderatorja Arbana osmani është shprehur se kasti i personazheve këtë vit, do të jetë më i përzgjedhur se ata të sezonit të parë. Speklakli pritet të fillojë më 24 dhjetor.

“Do të nisë brenda këtij viti. Është përzgjedhur kasti. Kemi kërkuar personazhe dhe karaktere që njerëzit të afeksionohen pas tyre. Edhe në edicionin e parë, publiku e ndiqte sepse u pëlqenin personazhet, jo skandalet. Ndryshe nga viti i kaluar janë personazhe më të njohur dhe kanë karriera më aktive dhe më të gjata. Ka një konkurrencë shumë më të madhe se kush do të hyjë, nga viti që shkoi. Kemi gati një edicion të ri me një kast të shkëlqyer që mbase do t’i lënë në hije ata të edicionit të kaluar”- tha Arbana Osmani./CNA.al

13:34 Lifestyle

Fifi me

Marrëdhënia e Fifit me partnerin e saj Adis patushi ës...

Lajmet e fundit nga