LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Pushta, television rot"/ Ronela Hayati doesn't hold back, she turns to the critics: Europe reminds them of my story!

2022-12-02 15:52:00, Lifestyle CNA

"Pushta, television rot"/ Ronela Hayati doesn't hold back, she

The singer Ronela Hayati has recently reacted harshly to all the criticisms directed at her.

In fact, the wave of criticism started after her participation in Eurovision, where many criticized her for her dress, performance, and even the song.

But recently the singer has decided to answer everyone, through two posts on Instastory.

 “Jam habit fare me këtë që mora vesh…. une s’flas, mundohem të ruaj qetësinë, mos bej zhurmë ,shikoj punët e mia,por jo! S’të lënë …. HISTORINE NUK MUND TA FSHINI!!! Sidomos këtë timen, që dhe sikur magji të bëni ua kujton gjithë Europa!”- shkruan Ronela në një Instastory.

"Pushta, television rot"/ Ronela Hayati doesn't hold back, she

Më tej ajo shprehet se gjithçka e ka arritur me punë, duke iu drejtuar edhe një pyetje kritikëve: “Përse nuk e latë me kaq?”

Statusi i plotë

Fjala “pusht” është mbase fjala adapt per kete kategori njerezish qe fatkeqesisht po mbajne akoma ze dhe peshe ne shume vendime! God is great! Suksesi shihet!!! Perkthehet ne klikime,vemendje ,dashuri,para dhe njerez qe kendone njezeri me ty! Kaq kam kerkuar githmone! Ronela perhere i ka gelltitur dhe i ka marre me sportivitet te githa kritikat gate gjithe ketyre viteve. E dua kete vendin tim sa ska, kam mijera mundesi per te ikur ,po e shijoj sa nuk ka ate kafe ne mengjes ne Tiranen time. Kurre ne githe keto vite karriere nuk kam marre mbeshtetje te plote nga dikush! Gjithe jeten kam luftuar me thonj e me gjak per nje vend ne muzike qe dhe sot e kesaj dite meritoj te jem shume me lart edhe se c jam! E gdhij ne studio dite nate pa pushim! Vetem punoj! Kam sakrifikuar shendetin ,familjen , dashurine per kete muzike! Nuk kam ndaluar as kur kam qene shume rende nga gendja shendetesore! Ronela do mbahet mend vetem duke qeshur e moskokecarese! Pavarsisht se nga brenda kam qare pa rreshtur! Nuk do ti harroj kurre fytyrat e atyre kalbesirave televizive qe u mblodhen per jave me rradhe te me gjykonin mua nje vajze te re me endrra e punetore pafund, kur nuk kalova ne finale ne Eurovision! Dhe jo! Sme ka ngelur filmi fare ketu,sepse kam realizuar kenge pafund me pas! Thjesht une nuk fola kurre! Nuk ju ktheva askujt! Pse nuk e late keshtu? Prandaj e theksova qe une kam punuar gjithmone vete! Se nuk i kam borxh ASKUJT! Dhe kur flas pastaj i kam shume te hidhura fjalet! Pse nuk e late me kaq?!/CNA.al

"Pushta, television rot"/ Ronela Hayati doesn't hold back, she

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

Lajmet e fundit nga