LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot?/ Kursi i këmbimit, 25 shkurt 2023

2023-02-25 08:10:00, Ekonomi CNA

Sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot?/ Kursi i këmbimit, 25 shkurt

Sot më 25 shkurt, dollari amerikan blihet me 108.6 lekë dhe shitet me 109.5 lekë.

Euro blihet me 114.7 lekë dhe shitet 115.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.5 lekë dhe shitet me 130.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115 lekë, ndërsa në shitje me 115.9 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.4 lekë dhe në shitje me 81.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot?/ Kursi i këmbimit, 25 shkurt

Lajmet e fundit nga