LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk kanë luhatje përballë Lekut/ Kursi i këmbimit, 15 shkurt 2023

2023-02-15 08:18:00, Ekonomi CNA

Monedhat e huaja nuk kanë luhatje përballë Lekut/ Kursi i

Monedhat e huaja nuk kanë ndonjë ndryshim në këmbim me një ditë më parë.

Sot me 15 shkurt, dollari amerikan blihet me 107.8 lekë dhe shitet me 108.6 lekë.

Euro blihet me 115.6 lekë dhe shitet 116.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130.5 lekë dhe shitet me 131.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116.2 lekë, ndërsa në shitje me 117.1 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 80.1 lekë dhe në shitje me 82 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Monedhat e huaja nuk kanë luhatje përballë Lekut/ Kursi i

Lajmet e fundit nga