LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk dalin nga "gremina"/ Këmbimi valutor, 22 mars 2023

21 Mars 2023, 23:07, Ekonomi CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga "gremina"/ Këmbimi valutor, 22

Sot më 22 mars 2023, dollari amerikan blihet me 105.5 lekë dhe shitet me 106.8 lekë.

Euro blihet me 113 lekë dhe shitet 114.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.5 lekë dhe shitet me 130 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.7 lekë, ndërsa në shitje me 114.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.7 lekë dhe në shitje me 79 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Monedhat e huaja nuk dalin nga "gremina"/ Këmbimi valutor, 22

 

Lajmet e fundit nga